Ana sayfa Kızları Eve Davet Etmek İçin Söylenen Klişe Bahaneler Nelerdir?

Kızları Eve Davet Etmek İçin Söylenen Klişe Bahaneler Nelerdir?

Erkekler & Kızlar SoruyorKategori: CinsellikKızları Eve Davet Etmek İçin Söylenen Klişe Bahaneler Nelerdir?
bayan Staff diye sordu 4 sene önce

Bazı konular hassastır, kılıfını uydurmadan direkt konuya girersen biraz abes kaçar, amacına ulaşamazsın. Kız arkadaşı eve davet etmek de bu konulardan biri. Ev denince akla ilk yatak ve yatak atraksiyonları geliyor. Bir kız için sizin eviniz korku evinden farksızdır, tabii ki ilk sefer için, ayağı alıştığında habersiz gelip size sürpriz bile yapabilir. İşte direkt konuyu eve getiremeyen erkeklerin başvurdukları bahaneler.
Çok hastayım, yok bir çorba yapanım, su verenim bile yok, ateşler içindeyim. Keşke yanımda olsan

İyi niyeti direkt suistimal eden bir bahanedir bu. Genelde ponçik kalpli kızlarımız bu durum karşısında kayıtsız kalamıyorlar. Ateşin başına vurduğu doğrudur, yalan sayılmaz aslında. Unutmadan küçük bir uyarı yapalım; Ateş ve barut yan yana durmaz.
5 dakika eve uğramam lazım, sen de benimle gelir misin? Buraya çok yakın

Evin yakınlarındaki restorana gidilme planları yapılır, tam gidilecekken “aaaaa cüzdanı evde unutmuşum” denir. Eve gitmek 5 dakika, sevişmek bir ömür. O eve adım attıktan sonra beş dakikada geri çıkabilen kız görülmemiştir.
Harika bir papağanım var, senin adını öğrettim dinlemek ister misin?

Bir insanı bir şeye ikna etmek istiyorsanız, ilk önce zaaflarını öğrenmelisiniz. Kızların evcil hayvanlara karşı zaafları var, bunu bilmeyen yoktur herhalde. Kedi, köpek, kuş gördükleri zaman ya da duydukları zaman konuya ilgisiz kalamazlar. Bu bahane iş yapar arkadaşlar.
Bekarlık sultanlık diye kim demiş? Bu ev işleri de bir erkeğe göre değil, evin temizlenmesi lazım sevgilim bana yardım eder misin?

Örümcek ağlarını almayı unutmayın gençler.
Hayatım yeni bir film çıkmış, “Özgürlüğün Elli Tonu” diye ben DVD’sini aldım, istersen bana geçip birlikte izleyebiliriz

En klasik kız arkadaşı eve davet etme bahanesi, “film izleyelim mi?” O film genelde yarım kalır ama her zaman mutlu sonla biter. Film izlemek için gidilen evde ne filmler döndüğünü az çok bilirsiniz, koy vizyona kapalı gişe oynasın.
Bize geçelim mi? Kahve eşliğinde müzik dinleriz, hem de daha rahat oluruz

Gönül ne kahve ister, ne kahvehane… Gönül muhabbet ister, kahve içmek bahane. Hatunun gelesi varsa gelir ve kimse kuru kahve içmek için eve gelmez herhalde.
Dip not; Sanırsınız ki eve getirmek için kılıf uydurdum da geldi ama gelen kız kılıfı cebinde taşır gelir, anlayana. Aslında kızlar eve geldikleri zaman ne filmler döneceğinden bir haber değiller. Her şeyin farkında her şeyi göze alarak gelirler. Gelmek istemiyorsa eğer ne yapsam boş gelmez.