Ana sayfa İlişkiye Girişde Altın Değerinde Tavsiyeler!

İlişkiye Girişde Altın Değerinde Tavsiyeler!

Erkekler & Kızlar SoruyorKategori: Cinsellikİlişkiye Girişde Altın Değerinde Tavsiyeler!
bayan Staff diye sordu 3 sene önce

Kadınlar için cinsellik olmasa da olur. “Erkek cinsellik olmadan dayanamaz ama kadın dayanır” derler, dururlar. Ama böyle düşünenler hata yaparlar. Çünkü onlar yanılıyorlar!
Kadınlar sandığınız kadar duygusuz varlıklar değiller!

Sevişmeyi bilmeyen, duygu yoksunu erkek hiç çekilmez! Biraz duygusal ol yahu!

Kadınlar cinsellik öncesi güzel sözler duymak ister. Erkeklerin çoğu ise kendi alacağı zevk ve tatmin olma duygusunu ön planda tutar. Çok mu zor sarılmak, öpmek, seni seviyorum demek? Bence zor olmamalı!
Ön sevişme kadınlar için cinsellik içerisindeki en önemli unsur, aman dikkat!

Çoğu cinsellik yaşayan erkekler ön sevişmeyi uzun tutmaz. Çünkü onlar hemen kuş yuvaya gitsin isterler. Kuşun yuvaya gitmesi için yuva sahibinin istekli, gönüllü olması lazım. Dudaklar morarana kadar öpüş, yan çizmek yok!
Cinsellik esnasında da iletişim kuracaksın!

Normal yaşantı içindeyken kurduğun iletişimi yatağa geçtiğiniz zaman bırakmak olmaz! İletişim kuracaksın, konuşacaksın, sohbet edeceksin!
Cinsellik esnasında istemedikleri şeyler konusunda zorlamayın!

Bazı şeylerden tiksiniyor olabilir, hassas olabilir! Hemen zorlamak, bağırmak, kötü davranmak olmaz! Biraz zamana bırak, tatlı dilli, güler yüzlü ol! İnan bana zamanla alışacak, isteklerini yerine getirecek. Sakin ol, anlaştık mı?
Ağır vasıta gibi ilerle! Cinsel buluşma en son yapılacak!

Acele etme, sabırsız olma lütfen! Önce yapman gerekenleri yap, zevk ver, tatmin et, vücut ısısı yükselişe geçtikten sonra cinsellik. Öpebildiğin kadar öp, dokunabildiğin kadar dokun!
Hep aynı pozisyonlar bıktırmadı mı?

Cinsellik ile ilgili her konuda farklı pozisyonlar deneyin. Öpüşme, sevişme, cinsel buluşma gibi her alanda farklılık yaratmaya özen gösterin. Her gün aynı şeyler çekilmez.
Zevk (G) noktalarını öğren bir zahmet!

Kadının zevk alıp almadığı erkeğin umrunda bile değil. “Yeter ki ben zevk alayım” düşüncesi var. Kadınının zevk noktalarına dokun. Bütün kalelerini ele geçir!
Erken boşalma olmasın! Gerekirse sağlık kuruluşuna git, tedavi ol!

Cinsel serüven hemen 1 dakika sürmesin, hemen bitmesin. Kadının duyguları önemli! Sen erken boşalma sorununa rağmen tatmin olursun 1 dakika içinde. Peki ya kadının? O 1 dakikalık süre içinde tatmin olacak mı? Sanmıyorum…

bayan Staff cevap verdi 3 sene önce

tavsiyeler altın degerinde 🙂 🙂 🙂