Ana sayfa Bayan Parfüm Önerileri

Bayan Parfüm Önerileri

bayan Staff diye sordu 2 sene önce

Moment de Bonheur
Bayan Parfüm Önerileri
Yves Rocher’nın mis gibi çiçek kokan parfümü. Mayıs gülü, sardunya, sedir ağacı ve paçuli içeriyor. Çok hafif ve taze bir kokusu var ve yaz mevsimine oldukça uygun bir parfüm. İndirimde 40 TL’ye kadar düşüyor. Tekrar almayı düşünüyorum.
Chanel Chance
Bayan Parfüm Önerileri
İçeriği sümbül, süsen, yasemin, pembe meyve tanesi, sedir ağacı, beyaz misk, amber diye gidiyor… Çok hoş ve çok fazla kullanılan bir koku. Kalıcı fakat herkeste aynı etkiyi göstermiyor. Yaz-kış kullanılabilir, kokusu pek ağır değil. 100 ml için normal satış fiyatı 400 TL ama ben indirimden 200 küsür bayılmıştım sanırım.
Be Delicious
Bayan Parfüm Önerileri
Dkny parfümüdür kendisi. Dünya çapında çok fazla tercih ediliyor hatta ilk 5’e giriyor diyebilirim. Dış görünüşü bir elmayı anımsatıyor. Misler gibi kokan enfes bir parfüm. Ferah hissetmenizi sağlayan baharatsız bir kokusu var. İçeriği; greyfurt, salatalık, manolya, elma, gül, menekşe, beyaz Müge, amber böyle devam ediyor…
White Musk
Bayan Parfüm Önerileri
Sadece Body Shop’larda buluyor fakat ben hiçbir Body Shop’ta göremediğim için Yurtdışından sipariş ettim. İnsanda yaz-kış, sabah-akşam sıkma isteği uyandırıyor.
Love Fury
Bayan Parfüm Önerileri
Nine West’in kehribar, portakal, mandalina, ve misk kokularını barındırıyor. İndirimde 80 TL’ye bulunabilir.
Beauty Gorgeous
Bayan Parfüm Önerileri
Victoria Secret’s’ın parfümü. meyvemsi ve çiçeksi bir kokusu var içeriğinde çilek, saf yasemin, ve çekici sandal ağacı barındırıyor.
Beyonce Pulse
Bayan Parfüm Önerileri
Ferah ve hafif bir kokusu var. Kullanan bayanların yorumuna dayanarak almıştım çoğu memnun. Ben de beğendim.
ULRIC DE VARENS/Reve de Varens
Bayan Parfüm Önerileri
Gratis, Rossman ve Watsonslarda bulabilirsiniz. Oldukça sadık ve uçmayan bir koku, içeriği turunçgiller ve neşeli meyvemsiymiş bu arada. Fiyatı da oldukça uygundu sanırım 35-40 TL arası.
Demeter Fragrances/Honeysuckle
Bayan Parfüm Önerileri
Yine Gratisler de bulabilirsiniz. Fiyatına göre oldukça iyi bir marka ve hanımeli kokuyor. Aynı markanın vanilya ve bebek kokusu vs vs. birçok kokusu da var. Fiyatı 20 TL.