PAYLAŞ
Eğer kahküller ile bob saç stili denemek isterseniz, tamamen yüzünüze uygun olduğundan emin olun. Bu saç modeli yuvarlak şekilli yüzlü kızlar, özellikle uzun bob kesim için idealdir.

Güzel ve bakımlı bayanlar, bugün sizlere en çok beğenilen ve kadınlara en çok yakışan kahküllü saç modelleri ve saç kesimlerini derledik.Biz hepimiz her yıl yeni saç trendlerini takip etmeliyiz. Ben kaküllü saçlarda bu yıl patlama olacağını hissediyorum! Özellikle 2018 moda pistlerinde kahküllü saç stillerini bolca  gördük ve havalı kızlar bu eğilimi şimdiden kucaklamaya başladı bile.

Bugün için sizlere popüler olan 38 muhteşem kahküllü saç modellerinden koleksiyon hazırladık. Ama ben sizin için yüz şekline en iyi kahküllü saç kesimini tercih etmenizi tavsiye ederim.Yandan kahküllü, ortadan ayrılmış, veya düz kısa kahküllü saç modelleri arasından yüzünüze en çok uygun olan modeli bulmalısınız. Seçmiş olduğumuz trend kahküllü kesimleri aşağıdaki galeriden kesinlikle kontrol etmelisiniz! Hepsi muhteşem ve ömür boyu onlar ile dışarıda daha tarz görünebilirsiniz.

Eğer kahküllerin yalnızca yuvarlak yüzlere yakışacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Özellikle yüz şeklinize uyan mutlaka trend olan kahkül stillerinden   biri  vardır. Bilmeniz gereken popüler olan kahküllerin bazı avantajları ve dezavantajları vardır! Düz kahküller yüzünüzün  çok kısa görünmesini sağlayacaktır, yandan kahküller ise  ince görünmesini sağlayacaktır. Buradan inceleyebilirsiniz; Yüz şekline uygun kahkül ve perçem kesimi

Eğer kahküller ile bob saç stili denemek isterseniz, tamamen yüzünüze uygun olduğundan emin olun. Bu saç modeli yuvarlak şekilli yüzlü kızlar, özellikle uzun bob kesim için idealdir. Eğer yüzünüzü daha büyük görünmesi istiyorsanız, o zaman daha kısa kesim deneyin! Daha dramatik bir görünüm için, kahküllü saçlarının üzerine bazı gölgeler ekleyin.

Yüz Tiplerine Göre Kahkül Modelleri

Bu aşağıdaki modelleme resimde göründüğü üzere kara yüz tipleri, oval yüz şekli, üçgen yüz tipi ve yuvarlak yüz tiplerine göre kesim yaptırabileceğiniz kahküllü saç modellerinden kendinize bir fikir edinebilirsiniz. Oval yük hatlarına sahip kadınlar çok şanslılar, oval yüz şekline sahip kadınlar istediğiniz modele göre kahkül veya perçem kesimi yaptırabilirsiniz.

Yüz Tiplerine göre Kahkül Perçem Kesim Modelleri

Biz kadınlar için vaktimiz çok önemlidir. Çünkü biz kadınların hazırlanışı biraz uzun sürmektedir. Kıyafet seçimi en çok kararsız kaldığımız konuların başında olmakla birlikt bir hayli vaktimizi çalmaktadır. Hal böyle olunca saç modeli için kısıtlı bir zamanımız kalmaktadır. Bu nedenle yapımı kolay saç modellerine yönelmekteyiz. Bu saç modellerinden birisi de kahküllerdir.Çünkü kahkülleri hem düz hemde dalgalı modellerde kolaylıkla kullanabilmekteyiz.

Kahküller yıllardır eskimemekle birlikte günümüz saç dünyasının modern işlemleriyle daha şık ve hoş bir görünüm almaktadır. Kahküller doğru kullanıldığı takdirde oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Kadınsı ve şirin bir görünüm istiyorsanız kahkülleri mutlaka tercih etmelisiniz. Kahkül modellerinizi evden çıkmadan önce düzleştirici ile düz bir modeli benimseyebilirsiniz. Veyahutta dalgalı bir kahkül modelide oldukça şık görünecektir. Özellikle son dönemlerde baktığımızda asimetrik kesimli ve katlı kahküller trend listesinin üst sıralarında yer almaya başlamıştır. Bununla birlikte kahkül saç modelini diğer saç modelleri ile beraberde kullanabilirsiniz. Özellikle inceleme yaptığımız sonuçlara göre kahkülle beraber topuz modelleri çok hoş durmaktadır. Son dönemlerde çift topuz modeli bildiğiniz üzere oldukça popülerdir. Çift topuz modelinizi kahküllerle süsleyebilirsiniz. Ayrıca at kuyruğu saç modeli ile kahküller mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Kahkül saç modelini saçlarınız ister kıvırcık ister düz ister dalgalı olsun farketmez gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ancak kahküller bakım isteyen bir saç modelidir. Doğru ve düzenli bir bakımla etkileyici saçlara sahip olabilirsiniz.

Yeni tarz kahküller ile 2018 yılında kendinize yeni bir stil oluşturun!

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz