PAYLAŞ
2018 yılına girerken ufak veya büyük bir kutlamada nasıl makyaj yapacaksınız? O gün herkes gibi güzel gözükmek istiyor olabilirsiniz, hatta kutlamanız sadece evde olsa bile!
Yılbaşı Makyajı 2018 — Yılbaşı Makyajı Nasıl Yapılır?

2018 yılına girerken ufak veya büyük bir kutlamada nasıl makyaj yapacaksınız? O gün herkes gibi güzel gözükmek istiyor olabilirsiniz, hatta kutlamanız sadece evde olsa bile! Sizin için harika yılbaşı makyajıfikirleri ve yılbaşı makyajı önerileri hazırladık, içlerinden birisi mutlaka sizin 2018 yılbaşı makyajıolmalı!

Daha yılbaşına çok zaman olmasına rağmen hazırlıklar ve kararlar şimdiden başlamalı diye sizler için en beğenilen yılbaşı makyajlarını bir kaç tüyoyu bir araya getirdik, bu kadar çok fotoğraf arasından mutlaka hoşunuza giden birisini bulmanız dileğiyle, 2018 sizin yılınız olsun!

yılbaşı makyajının kesinlikle ikonik makyaj malzemesi; kırmızı ruj hatta kırmızı her şey, bu yüzden bu rengi dudaklarınızda yoksa cesur bir makyajla gözlerinizde mi taşımak istersiniz tamamen size kalmış! Bir kaç yılbaşı makyaj klasiğiyle başlayalım.

Kırmızı Ruj

 

Aklımıza yılbaşı makyajı denilince kırmızı ruj kadar gelen bir diğer makyaj malzemesi ise; sim!

Evet belki bu herkes için değil ve her gün için değil ama yepyeni bir yıla giriyoruz, bu zamanda simli ve cesur makyajlar yapmayacaksınız da ne zaman yapacaksınız?

Simli Parlak Göz Makyajı

Göz kapağınızda bu kadar sim olması durumunu beğenmediyseniz hala sim kullanabileceğiniz daha sade makyaj görünümleri de mevcut!

Simli Eyeliner

 

Simli Cut Crease

  

Simli cut crease, göz kapaklarınızın katlanma yerinin biraz üzerine çektiğiniz simli eyeliner aslında, ama çok sade ve güzel görünüyor.

Koyu Kırmızı Ruj

 

Göz makyajı yapmak istemeyenler için de iyi bir çözüm yolu koyu kırmızı ruj, çünkü tek başına bile gerçekten ağırlığı olan bir ruj rengi, göz makyajı yapmak veya yapmamak size kalmış.

 

Dumanlı Göz Makyajı

Her davetin, partinin, düğünün vazgeçilmezlerinden birisi dumanlı göz makyajı, 2018 yılbaşı partisinde de yerini pekala alabilir.

Fazla renkli rujlarla aranız yoksa, nude renkler tercih ediyorsanız yine de parti makyajı yapmak istiyorsanız dumanlı göz makyajı size göre!

Kırmızı rengi nerede kullandığınız önemli değil, ruj veya göz makyajınızda, 2018 yılında mutlaka size şans getirecek.

Daha sade bir makyajı da tercih edebilirsiniz. Kesinlikle elinizi korkak alıştırmamanız gereken makyaj malzemesi; Highlighter!

Aydınlatıcı

Bu gecede mutlaka parlamalısınız, sade veya ilgi çekici bir makyaj yapmanız fark etmez, size gereken kesinlikle aydınlatıcı hightlighter!

 

Takma Kirpikler

Nasıl makyaj yapacak olursanız olun unutmamanız gereken diğer şey ise takma kirpikler, takma kirpikler tüm makyajınızın havasını değiştirebilir.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz