PAYLAŞ
Bu Kış Makyajınız Nasıl Olmalı

Bu Kış Makyajınız Nasıl Olmalı

Derin Mavi Bakışlar

Geçen yılın modası mavi gözler bu yıl yenilenerek daha yoğun bir hal alıyor. Lacivert ve mavinin koyu tonları simli bitişler ve keskin çizgilerle bu yıl gözleriniz çok çarpıcı olacak gibi duruyor.

Siyah ve Beyaz Eyeliner

Bu sezon grafik çizgiler çok moda. Vazgeçilmez makyaj stilimiz eyelinerlar bu yıl  kalın veya ince fark etmeksizin siyah ve beyaz formda. Grafik şekilli olması da yeterli.

Karanlık ve Güçlü Dudaklar

Bu sezon çok iddialı geliyor. Gotik tarz gibi gözükse de çok şık ve güçlü duran siyah rujlar bu yıl çok moda. Duyduğunuzda size uzak bir tarz gibi gelebilir ancak doğru kullanımlarda  sofistike birg güzellik katacağına eminiz.

Capcanlı Gözler

Rengarenk, capcanlı gözler bu yıla damgasını vuracak. Göz kalemlerinde cesur renkler kullanılacak. Maviler, yeşiller, morlar ve turuncularla dikkatler gözlere çekilecek.

Kırmızı, Turuncu ve Pembe Farlar

Rengarenk göz kalemleri tek başına gelmiyor. Eğer göz kalemi yerine far tercih ediyorsanız kırmızı, pembe ve turuncu farlarla ruhumuza enerji vereceğiz.

Parlak Dudaklar

Bu yıl kırmızı hayatımıza çok hızlı ve net bir giriş yapıyor. Gözlerde moda olan kırmızı dudaklarda kendini göstermeye başlıyor. Kırmızı ve parlak dudaklar bu kış sezonunda tüm dikkatleri üzerinize çekecek.

Ombre Artık Dudaklarda

Yıllardır saçlardaki ombre modası artık dudaklarda. Bu sene kırmızı dudakların yanı sıra ombre dudaklarda trend olacak. 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz