PAYLAŞ

Modanın en önemli noktası da sokaktır. Çünkü her noktada giyilebilecek kıyafet tarzı farklılaşmaktadır. Moda defilelerinde gördüğümüz bazı kıyafetler sadece özel günler için bunları normal sokak stili olarak tercih edemeyiz. Londra, New York, Milano defilelerinde sonra 2017-2018 sonbahar-kış bayan sokak modası belli oldu. Sonbahar-kış sokak modası 2017-2018 bir çok farklı tasarımlarla bize ilham kaynağı oldu. Öncelikli olarak şunu söyleyebiliriz çok geniş bir yelpaze stiller tasarlanmıştı. Sokağın her noktasına uygun şekillerde parçalar tasarlanmıştı. Ayrıca renkler, desenler, yazılı figürler çok çok ön plandaydı. İşte sonbahar-kış 2017-2018 sokak modasından derlediğimiz öneriler.

 

Sokak Modası 2017-2018 Önerileri

 

1.Yırtık Kot ve Deri Ceket Sokak Stili

 

Sokak modasının olmazsa olmaz parçası yırtık kotlardır. Eğer sizlere kotsuz bir sokak stili sunuyorsa gerçekten orada büyük bir eksilik var demektir. Hem rahat hem de spor tarzda bir sokak tarzı oluşturmak istiyorsanız bu önerimizden ilham alabilirsiniz.

 

sokak modası bayan

sokak modası önerileri 2017-2018

 

2.Sokak Modası 2018

 

Kendi tarzımı sokağa nasıl yansıtabilirim diye düşünüyorsanız moda haftalarından esinlenerek oluşturulan bu kısa etekli stili oluşturabilirsiniz. Soğuk havalar için uygun bir görünümle sokağa çıkmak şıklık simgesidir. Ayrıca canlı renklerden parçalar bulundurmak da sizi daha görünür hale getirecektir.

 

sokak modası kadın 2017-2018

2018 kadın sokak modası

 

3.Zarif Kürklerle Sokak Görünümü

 

Biraz klasik gibi gelebilir size ama bütün moda defilelerinde sıklıkla gördüğümüz fikir zarif hafif tüylü kürklerdi. Kürkünüzü kısa etek, topuklu çizme ile birleştirerek çok havalı görünebilirsiniz.

 

kürkle yapılan sonbahar-kış sokak stili

sonbahar-kış sokak modası 2017 : kürklü stiller

 

4.New York Moda Haftası Sokak Stilleri

 

Defilede sunulan sokak stili önerilerinden bir tanesiydi. Bu giyim tarzını incelersek koyu renkli bir öneri idi. Kış günleri giydiğiniz parçalar sizi sıcak da tutması gerekir. İşte bu öneri ile mevsime uygun şekilde de giyinmiş olacaksınız.

 

2018 kış sokak modası belli oldu

2018 kış sokak modası

 

5.Harika Bir Öneri İsteyenlere

 

Kışın kendini iyice gösterdiği zamanlarda katlı bir şekilde giyinmek size her açıdan avantaj sağlayacaktır. Özellikle aksesuar parçalarını kullanarak bu güzel mevsimde sokakları ısıtabilirsiniz. Atkı, taşlı çizme ve çanta olmazsa olmaz sokak aksesuarlarıdır. Bu üç aksesuar parçası ile giyim şeklinizi oluşturabilirsiniz.

 

sonbahar-kış için sokak tarzı

sonbahar-kış bayan sokak tarzı

 

6.2018 Kış Tayt Modası

 

Taytlar son birkaç yıldır çok popülerdi bu trend yükselerek devam ediyor. Bu sonbahar ve kış için kesinlikle gardırobunuzda birkaç tane kalın taytlar yerleştirin. Taytla oluşturuşan stiller gittikçe artacak, bunu moda haftalarındaki sokak fikirlerinden dolayı söylüyoruz. Birçok tasarımda hep tayt vardı.

 

deri tayt sokak stili

deri tayt sokak tarzı 2017-2018

 

7.Kalın İri Örgülü Hırka Modası

 

Kalın renkli uzun örgüler dikkat çekici olmakla beraber bayanlara çok yakışıyor. Kış günleri için bulunmaz bir stil diyebiliriz. Bu tarz hırkaları sokaklarda çok fazla göreceğiz diyebilirim.

 

kış modası

kış bayan sokak modası 2017-2018

 

8.Bayan Sokak Modası

 

Gri renkli kabanlara oluşturulan koyu renkler müthiş uyum sağlıyor. Bunun yanında boğazlı parçalarla eşleştirmeler mevsime çok uygun bir tarz oluşturmaktadır.

 

2017 kış için sokak modası

2017 kışın sokak modası

 

9.Günlük Sokak Modası Kış

 

Günlük giyim çok ama çok önemlidir. Çünkü her gün tekrar eder şekilde giyiniriz bunun içinde daha yerli yerinde parçalar seçmeliyiz işte size bir öneri.

 

günlük sokak modası 2017-2018

günlük sokak stilleri

 

10.Sonbahar İçin Sokak Modası

 

Sonbahar bir geçiş mevsimidir. Bu mevsimde daha dikkatli kıyafet tercihleri yapmalıyız. Aşağıda sizin için seçtiğimiz sonbahar bayan stilini çok beğeneceksiniz.

 

naynlar için 2018 sonbahar sokak modası

bayan sonbahar sokak modası 2017-2018

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz