PAYLAŞ
Yeni sezon oje trendi

Güzel ve bakımlı ellerin vazgeçilmezi, tarzımızın tamamlayıcısı, almaktan hiç bıkmadığımız ojeler! 2017-2018 sonbahar/kış sezonunun oje trendlerini birlikte inceleyelim.

1- Doğal Tonlu Ojeler

“Doğallık” son yıllarda moda dünyasında en çok öne çıkan trendlerden biri. Doğal tonlu ojeler ile sade bir o kadar da bakımlı görünen ellere kavuşabilirsiniz. Pastelin Nude serisindeki ojeleri denemediyseniz mutlaka denemelisiniz!

doğal_tonlu_ojeler_sonbahar_kış

2- Mat Ojeler

Tırnaklara farklı bir doku kazandıran mat ojelerin ayrı bir havası var.  Parlak ojeler yerine kışa çok yakışan mat ojeleri tercih ederek tırnaklarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Küçük bir not: Farklı renklerde mat ojeler almak yerine birçok markada bulunan oje matlaştırıcılardan kullanarak elinizdeki ojeleri değerlendirebilirsiniz.

mat-oje-trendi

 

3- Ombre Tırnaklar

Saçlardan, kıyafetlerden sonra tırnaklarda da ombre trendi devam ediyor. Tırnaklarınıza biraz vakit ayırarak renkli ve sıradışı bir görüntü elde edebilirsiniz.

ombre-tırnak-trendi

4- Mavi Ojeler

2015 yılının oje trendlerinden biri de mavi renkli ojeler. İster bebek mavisi kullanın isterseniz de laciverte kaçan koyu mavileri, tercih sizin!

2015-2016-tırnak-trendleri2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri5

5- Gri Ojeler

Gri rengi 2017-2018 sonbahar/kış döneminde kıyafetlerde olduğu kadar makyajda da ön planda. Her renk ve tarzdaki kıyafet ile uyum sağlayan gri ojeleri çok seveceksiniz.

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri13

6- Koyu Renk Ojeler

Kahverenginin, yeşilin, mavinin, morun koyu tonları, siyah ve bordo sonbahar ve kış aylarına çok yakışan renkler. Bu sezon da popüleriteleri oldukça yüksek bu renkler vazgeçilmezimiz olacak.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri10

7- Siyah ve Beyazın Uyumu

Hiç modası geçmeyecek bir birliktelik: Siyah ve beyaz. Siz de bir parça bant, siyah ve beyaz ojelerinizi kullanarak kıyafetlerinize uygun tırnaklarınızla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

siyah-beyaz-oje

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri16

8- Minimal Dokunuş

Sade fakat iddialı! Modanın yalın çizgisi olarak tanımlanan minimalizm akımının etkileri tırnaklarınıza da çok yakışacak.

minimalist-ojeler

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri14

9- Kırmızı Ojeler

Kırmızı ojenin modası hiç geçer mi? Ten renginiz ne olursa olsun kırmızı ojeler ellerinizin güzelliğine güzellik katar. Bakımlı tırnaklar kırmızı ile buluştuğunda çarpıcı bir etki yaratır.

kırmızı-oje-trendi

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri15

10- Eğlenceli Tırnaklar

Renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Birkaç hamleyle yapacağınız çizgiler ya da renk blokları tırnaklarınızı sıradanlıktan kurtaracaktır.

oje-trendleri

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri17

11- Farklı Tasarımlar

Oje ile tüm tırnaklarınızı boyamak zorunda değilsiniz. Tırnaklarınızın bir kısmını boyayarak oluşturabileceğiniz farklı tasarımlar bu yıl oldukça trend.

sonbahar-kış-oje-trendi

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri3

12- Beyaz Ojeler

Beyaz rengi kullanmak için artık mevsimlerin hiçbir önemi yok. Baştan ayağa beyaz kombinler bile oldukça trend olmuş durumda. Öyleyse zarif ve temiz bir görüntü oluşturan beyaz ojeleri denemenin tam zamanı!

beyaz-oje-trendi

2015-2016-sonbahar-kış-oje-trendleri19

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz