PAYLAŞ
Kış mevsimi bütün karanlığı kombin seçimleri ile üzerinden atıyor. Tüm soft renkleri düşünün ve bu yumuşak etkiyi kombinlerinize iliştirin...

Soft Kombinler

Kış mevsimi bütün karanlığı kombin seçimleri ile üzerinden atıyor. Tüm soft renkleri düşünün ve bu yumuşak etkiyi kombinlerinize iliştirin.

Birkaç sezondur trendlerin birkaç inadı var. Bunlardan bir tanesi de soft tonların hakimiyeti. Pembenin en uçuğu, mavinin en tatlısına sığınıyor ve ortaya dondurma kalıbı gibi bir kombin çıkıyor. Yumuşak etkinin hakimiyet kurduğu bu tonlarda fazla renk kullanımı da gözleri yormuyor. Güneşi özlediğimiz günlerde yumuşak renkleri ön plana çıkararak sade ve şık kombinler düzenleyebilir, şimdiden baharın hazırlığını yapabiliriz.

Sokak Modası: Soft Kombinler | Modaviki

Kahverenginin en desenli halini lacivert ve pudra ile renklendirmeyi hala denemedin mi?

Sokak Modası: Soft Kombinler | Modaviki

Sezonun trendi olan kol detayları kazak modellerine oradan da adeta üzerimize yapışıyor. Herkes kullandığını farklılaştırmak ise katman eklemekten geçiyor. En uçuk tonlar kat kat üzerimize geliyor.

Sokak Modası: Soft Kombinler | Modaviki

Sade, düz, nötr renklerin yine diğer tüm soft renkler gibi popülerliği artıyor. Bu düzlüğü renklendirmek de yine soft renklere kalıyor. İçine ne giyersen giy, üzerini mutlaka renklendir!

Sokak Modası: Soft Kombinler | Modaviki

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz