PAYLAŞ
Deri, kadife, metalik derken pileli etek modelleri gündelik kombinlere şık bir ayrıcalık katıyor...

Kombin Önerisi: Pileli Etek

Deri, kadife, metalik derken pileli etek modelleri gündelik kombinlere şık bir ayrıcalık katıyor. 2017 Kış modası pileli etekleri sportif parçalarla tamamlıyor. Sweatshirtler, kazaklar derken birden bire gardırobun asil parçası daha cool bir tavrı üstleniyor.

Pleated skirt

Kadife Pileli Etek Trendi

Kadifenin sezon başından itibaren sesi baya bir yüksek geliyor. Her yana sıçrayan yumuşak dokulu kadife kumaşlar pileli etek modellerine de oldukça yakışıyor. Güne biraz ayrıcalık katmak ama sağ gösterip sol vurmak için daha sportif parçalar tercih edebilirsin.

Pleated skirt

Her Yana Kadife

Kadife pileli etek modelleri sadece sportif bir bakış açışı ile değerlendirmek ise haksızlık olur. Yine aynı kumaş dokusuna sahip ayakkabı ve ceketlerle beraber mutlaka denemelisin.

Pleated skirt

Şekerden Bozma

Pastel tonların cici halini derinin asi ruhuna teslim etme fikrine ne dersin?

Pleated skirt

Parlamak Serbest

Bu kış aynı zamanda tüm zıtlıklara rutin bir ahenklik katıyor. Bu renkler içinde geçerli bir monotonluk. Hemde aklınıza gelen tüm renkler. Tek şart üç veya maksimum dört farklı tonu aynı anda kullanmak. Bu durumdan pileli eteklerin parlak formları da payına düşeni alıyor.

Pleated skirt

Metal Gücü

Pile, etek ve 2017 modası denildiğinde alüminyum folyo misali tüm metalik tonları düşün ve sakın düşünden ayrılma! Ne renk ve hangi kumaş olursa olsun midi pileli etek modellerini dene mutlaka..

Pleated skirt

Pleated skirt

Pleated skirt

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz