PAYLAŞ
Romantik dantel, elbise modelleri üzerinde adeta çiçek açıyor. Bu tıpkı bir kabak çiçeği açılma olayına dönüyor bir anda..

Dantel Elbise

Romantik dantel, elbise modelleri üzerinde adeta çiçek açıyor. Bu tıpkı bir kabak çiçeği açılma olayına dönüyor bir anda. Hatta sarmaşık gibi de denebilir; çünkü sarmadığı yer, dokunmadığı ten, sızmadığı stil kalmıyor. Sonunda ise bizim çiçek istenmeyen ot kıvamına geliveriyor.

Dantel Elbise | Modaviki

Gruplara ayrılan ve gün geçtikçe hemen hemen herkesin üzerine oturan dantel elbise modelleri kırmızı rengi ile her köşe başından çıkabilecek seviyeye ulaşan kısımda. Evet kabul ediyorum çok güzel. Evet aslında bu elbiseleri ilk gördüğüm zaman bir tanesi benim olmalı da demiştim ama o kadar çok rastladım ki, konu bir tek ben de yokmuşa kadar geldi.

Dantel Elbise | Modaviki

Beyaz dantel elbise sanırım en çok arananlar arasında. Kırmızı kadar beyaz renkte yine tercih edilen kısımda yer alıyor. İddialı ve şık bir kombinin tamamlayıcı unsuru olsa bile fazla tekrarlanmış grupta yer almaktan kaçamıyor. Kaldırım taşlarının arasından çıkan çiçek misali göz kırpıyor adeta. Bu grup, pek istenmeyen değil de hesap edilemeyen ot grubundan sayılabilir.

Dantel Elbise | Modaviki

Adeta bir jean pantolon etkisi yaratan elbiselerle karşılaştıkça gerçekten bir giymeyenin benim kaldığıma ikna oluyorum yavaş yavaş. Sonra diyorum ki “Kot pantolondan da herkeste var. Bu çiçekli dantel elbise modelinden neden olmasın? Yok ya da vazgeçtim olmasın!

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz