PAYLAŞ
2017 Kış moda trendleri ayağımızı yerden kesiyor. Geçmişten ilham alınan modellerin ağırlıklı olduğu 2017 kışlık ayakkabı trendleri yolumuzu kesiyor. İşte yeni sezon ayakkabı modelleri..

2017 Kış Modasında Yolumuzu Kesen 12 Ayakkabı Modeli

2017 Kış moda trendleri ayağımızı yerden kesiyor. Geçmişten ilham alınan modellerin ağırlıklı olduğu 2017 kışlık ayakkabı trendleri yolumuzu kesiyor. İşte yeni sezon ayakkabı modelleri:

1- Mutlaka bir bant

Kadife, rugan, desen aynı modelde inatlaşıyor. Bantlı ayakkabı modelleri yeni sezonda sokak modasını istila ediyor.

2- Çiçek desen mi demesen mi?

Çiçekli baskılar, motifler ayaklarımızdan vuruyor. Taşlı, renkli ve gösterişli modellerin yanı sıra nakışın iddialı sadeliği göz dolduruyor.

3- Çivi Topuklar

Geçmişten gelen moda akımları listesinde başı çeken çivi topuk yeniden adeta tüm stillere çivileme dalıyor.

4- Kadifenin ayak sesi

Yumuşak dokulu kadife tüm kombinlere sızmayı başaranlar arasında. Kışın sert yüzüne yumuşak bir etki kazandırmak için kadife ayakkabı ve botlar mutlaka tercih edilmeli.

5- Biraz kalın topuk

Birkaç sezondur etkisini gösteren kalın topuk bu sezonda gönlümüze taht kurmak için bekliyor. Rahatlığa önem verenler yine kolayı seçip kalın topuklu ayakkabı ve botları ayaklarından çıkarmıyor.

 

6- Bir doz loafer

Birkaç sezondur trendler listesinden adını sildirmeyen maskülen tarzda ayakkabılar bu sezonda sessiz sedasız sade görünümleri ile ayaklarımıza geçiyor.

 

7- Metal etki

Metalik ayakkabılar sezonun en baş tacı adeta. Sade, çabasız bir şıklık için düşünmeden giymeli. Fazla göze battığı fikrini ise akıllardan silmeli.

 

8- Sivri burunlu

Yuvarlak burunları artık bir kenara bırakmalı ve trendlere burnunu sokan bacakları uzun gösteren sihirli değnek ayrıcalığına sahip bu ayakkabı modellerine sarılmalıyız.

 

9- Zımba 

Rocker tarzın vazgeçilmezi zımba bu sezon artık her stile sızıyor.

 

10- Yılan derisi görünümü botlar

Geçtiğimiz sezonda bir görünüp bir kaybolanlar listesinde olan yılan görünümü bu yıl güçlü adımlarla ilerliyor.

 

11- Işıklı yol

Artık adımların ışıltılı hali vinil kumaşla gün yüzüne çıkıyor. Döşemelik kullanımından terfi eden vinil, bu kış her an bize eşlik ediyor. bknz. sokak modası: vinil

 

12-Keşke kabus olsa

Moda trendleri mevzuya yine tüy dikiyor. Tüylü terlik meselesi artık kabus olmaktan çıkıp sokaklara yayılıyor. Bir virüs gibi adeta…

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz