PAYLAŞ
En az üç tasarımcı aynı şeyin peşine düşmüşse, bunun bir trend olacağını biliyoruz..

2017 kış moda trendleri!

New York Moda Haftası’yla, 2016 sonbahar ve 2017 kış modasını da görmüş olduk.  En az üç tasarımcı aynı şeyin peşine düşmüşse, bunun bir trend olacağını biliyoruz. İşte podyumlarda öne çıkan detaylar…

2017 kış moda trendleri!

KÜRKLERLE ISININ!

‘The Revenant’ filminin bir etkisi var mı bilmiyoruz ancak, kürkler kesinlikle trend listesinin tepelerinde yer alıyor; üstelik, klasik renklerin dışına çıkarak…Yeşiller, morlar, istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Kürklerde önemli olan boyutu gibi görünüyor. Ne kadar büyük, o kadar iyi…

2017 kış moda trendleri!

DESENLERİ KARIŞTIRIN!

Marc Jacobs, Calvin Klein, Coach, 3.1 Phillip Lim, Altuzarra , Anna Sui, gibi önemli isimlerin farklı desenleri bir arada kullandığını gördük. Son derece şık ancak bir o kadar tehlikeli olabilecek bir trend. Kimse bir Pinata( renkli Meksika kuklası) gibi görünmek istemez. Yine de, farklı bir tarz deneyimlemek için bu sezon kaçınılmaz bir fırsat.

2017 kış moda trendleri!

TOPRAK TONLARINDA YÜKSELİŞ!

Polo by Ralph Lauren ve BCBG Max Azria, bu renkleri yıldızlaştırıyor. Özellikle Polo’nun koleksiyonunu inceleyen, kahverenginin kurtarıcı renk siyahın yerini aldığını rahatlıkla söyleyebilir. Karen Walker ve Banana Republic de, sonbahar sezonuna pek yakışan bu renkleri en güzel şekilde sunuyor.

2017 kış moda trendleri!

SİMETRİYİ UNUTUN!

Mükemmeliyetçiler için kötü bir haberimiz var; simetri artık bir trend olmaktan çok uzak…
Tasarımcılar çoktandır simetriyi, ‘sıkıcı’ sınıfına koyuyor. Artık bir matematik denklemi gibi görünmeniz gerekmiyor. Asimetrik etekler, ve tek omuzlu parçalar sizi bekliyor.

2017 kış moda trendleri!

BİRAZ DANTELİN ZARARI OLMAZ!

Derinin ve kadifenin gölgesinde kalan danteller, mütevazı bir şekilde sezonun trendleri arasında yer alıyor. Bu ultra feminen ve baştan çıkarıcı kumaş, ilk olarak Fransa’da tanıtıldığında, hiç bir şekilde bir kıyafetin tamamını kaplamıyordu. Kollarda, manşetlerde ya da boyun bölgesinde küçük bir detay olarak görülüyordu. Bu sezonda da, baştan aşağı dantelle kaplanmak yerine narin detaylarla dantelleri kullanabilirsiniz.

2017 kış moda trendleri!

KADİFE GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞLAR!

Bazı tasarımcılar, kullandıkları kumaşlarla nostaljik lüks hissini yaşatıyor. 3.1 Phillip Lim, kadife görünümlü kumaşları podyuma taşıdığı gibi desenlerle de eşleştirdi. ( Aslında, hangi tasarımcı bu yıl desenleri kullanmadı ki?)

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz