PAYLAŞ
Örgü saç modelleri tüm bayanlar tarafından beğenilen ve sıklıkla tercih edilen bir saç modelidir..

Birbirinden Şık 2016 Örgü Saç modelleri

Saç modelleri konusu bayanlar için oldukça önemlidir. 2016 yılı örgü saç stillerini önemli davetleriniz ve mezuniyet balolarınız için harika bir örgü saç modelleri galerisi derledik.ÖRGÜ saç modelleri ile ilgili görsel sonucu

Örgü saç modelleri tüm bayanlar tarafından beğenilen ve sıklıkla tercih edilen bir saç modelidir. Ayrıca sadece sıradan insanlar örgü saç modellerini tercih ediyor diye sakın düşünmeyin. Magazin dünyasına bir göz attığınızda  ünlü model ve oyuncularında hayatlarında örgü saç modeline yer verdiğini göreceksinizdir. Örgü saç modellerinin birçok farklı türde stilleri de bulunmaktadır. Geniş model yelpazesi ile ön plana çıkan örgü modellerinin sitemiz tarafından derlenen birbirinden şık modellerine göz atmaya ne dersiniz ? Öyleyse ne duruyoruz fotoğraflar eşliğinde örgü saç modellerine göz atalım.

İlk olarak aşağıdaki galerideki birinci örnekte de görmüş olduğunuz üzere saçlarınız üst kısmının ortalarından itibaren başlayan düğümlü bir örgü modeline yer verebilirsiniz.  Sizlere önerdiğimiz bu örgü modelini çevrenizde fazla görebileceğinizi sanmıyoruz. Bu nedenle çevrenizde fark yaratmak istiyorsanız sizlerde aşağıdaki fotoğraftan esinlenerek düğümlü örgü modelini denemelisiniz.ÖRGÜ saç modelleri ile ilgili görsel sonucu

İkinci olarak ise saç uçlarınız kıvırcık olacak şekilde saçlarınızın yanlarından gelen örgüleri saç arkanıza getirerek şık bir örgü modeli oluşturabilirsiniz. Diğer örgü modellerine göre biraz daha zahmetli olsa da şıklığı ve benzersiz yapısıyla ön plana çıkan bu örgü modeli sizi mükemmel kılacaktır.

Üçüncü olarak ise saçlarınızın önlerinden başlayan iki şeritli örgüleri saçınızın arkasına doğru çapraz gelecek şekilde getirerek farklı bir örgü modeli oluşturabilirsiniz. Dikkat çekici bir şekil oluşmasından ötürü dikkatleri üzerinize iyice toplayacaksınız. Saçlarınız uzun ise mutlaka bu saç modelini tercih etmelisiniz.

Dördüncü olarak ise aşağıdaki gibi bir örgü modelini saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Eğer saçlarınız kısa boylu ise yukarıdaki örgü modeli sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle bob saç stilinde saçlarınız varsa bu örgü modeli sizler için biçilmiş bir kaftandır. Oldukça basit ve bakımı kolay olan örgü modelini denemekte yarar var.

Son olarak ise 2016 yılında örgü saç modellerini topuz saç modeli ile birleştirerek harika bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Çevrenizde eşi benzerine rastlanmayan bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız acele edin ve aşağıdaki gibi örgülerle oluşan topuz saç modelini saçlarınıza uygulayın. Şıklığınız ve etkileyici özelliğiniz de sokaklarda baş döndüreceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Anonim
Ziyaretçi

Güzel yararlı bir makale olmuş 🙂

wpDiscuz