PAYLAŞ
2017 sokak modası tüm ihtişamı ve şıklığı ile moda severlerle buluşuyor.Tasarımcıların kreasyonları ve eğilimleri

2017 Sokak Modası Kombinleri

2017 Sokak Modası Kombinleri

2017 sokak modası tüm ihtişamı ve şıklığı ile moda severlerle buluşuyor.Tasarımcıların kreasyonları ve eğilimleri , sokak stilleri ve onun hakiki ilham verici,motifleri moda haftalarını zenginleştirmeye devam ediyor. Bu nedenle özellikle moda haftalarını seviyorum. Tabii ki, sık sık gelen en iyi sokak stili anları bazı New York Moda Haftası trendlerinde tanıtılmaya çoktan başlandı. Eylül ilkbahar / yaz sezonu en iyi zımba birleştirmek şansına sahip sezonlardır. Geçiş öncesi sonbahar sezonu olanlar ile birlikte sergileniyor.
Bu sefer, New York Moda Haftası, bahar 2017 sokak stilini ve sokak modasını vererek yüksek ve düşük kombinasyonları ize ilham vermesi için tanıtacağız. Son derece alacalı olsa da, bu stiller yaygın olarak moda endüstrisinde benimsendi. Kombinler motiflerin bolluğu ile dikkat çekiyor.
Biz İlkbahar 2017 en iyi sokak modası kombinleri, anlarını sizlerle paylaşacağız. Biz onların moda konusunda daha fazla cesaret için sizlere ilham kaynağı olacağını umuyoruz.
Athleisure Sokak Stili
Birçok sokak stili New York Moda Haftasında görünüyor olsa da athleisure eğilim birçok insanın dolaplarında mutlaka bulunmalı,

2017 sokak modası

2017 sokak modası

Hemen hemen her ilkbahar / yaz 2016 ve öncesi sonbahar 2016 koleksiyonunda bir kilit unsur, athleisure sokak stilidir. Burada sportif rahat pantolon ve koyu renkli ayakkabı eşleştirilmiştir. Böylece Nineties esintili tarz tercüme edilmiştir. Resimlerde de görüldüğü gibi, birçok athleisure zımba gibi sevimli elbiseler ve zarif trençkotlar kombine edilmiştir.

Nineties Sokaklar Stili
Hepimizin bildiği gibi, Nineties birkaç sezondur bir çok tasarımcıya ilham vermiştir. Nineties esinlenen moda bu dönemde en iyi görünen spor stilleri insanlara katmıştır.Bütün bu NYFW boyunca en yüksek zirveye ulaştı gibiydi.
Kayma elbiseler, (örneğin, loungewear esinlenen topluluklar Louis Vuitton’un geçmiş koleksiyonları ) ve bolca denim stiller nostaljik gençlik yıllarındaki anıları çağrıştıran tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.Bu stil New York sokaklarını fethetti.
Nineties esintili sokak stili bu sezona damgasını vuracak. Mini çantalar, kesilmiş ve kırpılmış kotlar ,süslenmiş kıyafetler daha çağdaş öneriler olarak karşımıza çıkıyor

ilkbahar modası 2017

ilkbahar modası 2017

Anti-Moda Yayabilirsiniz .Yol olarak Sokak Stili
Vetements anti-moda şimdi daha bir yıl için ilham verici ve yaratıcı görünüyor. Bize yol gösterecek kesinlikle.Tabii ki, onun başarısı uluslararası bir mesele olmak üzere NYFW Fransız modası içinde ilham kaynağı olmuştur.

ilkbahar modası 2017

ilkbahar modası 2017

Görünür dikişler, büyük boy palazzo pantolon, zımba ve grafik tişörtü New York sokaklarında ihtiyaç duyulan dinamik dokunuşu ekleyerek, sokaklarda kendi yolunu buldu.
Güzellik Detayları
Son olarak, bu New York Moda Haftası boyunca büyük bir rol oynamıştır bir eğilim vardır.
Ironik çorap ve çanta, ironik desen ve renk konfeksiyon ilginç kombinasyonlar seksenli ve doksanlı güçlerini birleştirmeleri burada görülür.

bahar 2017 ayakkabı modası ile ilgili görsel sonucubahar 2017 bayan ayakkabı modası

Daha az karmaşık ve daha kaygısız anti-moda deyimi gelişmiştir. Tüm zamanların en komik sokak stil oluşturulmuştur.
Sonuç herkes için uygun olmayabilir bu doğru ama gerçekten ilham verici olduğunu da söylemeliyiz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz