PAYLAŞ

Saç uzatmak, saç bakımı kadınların en zorlandığı olaylarından biridir..
Ama uzun saçlarıda çok severiz. Bunun için bir kaç tüyo vermek isteriz..

1-
Saçınızın uzaması için çok uğraşmak istemiyorsanız bu tarif size göre..
Haftada 1-2 defa olmak üzere o size kalmış isterseniz 2 haftada 1 yapabilirsiniz ama haftada 1-2 uygundur.
Zeytin yağını ister ısıtıp sonrasında ılık şekilde yada oda sıcaklığındaki zeytinyağını kullanabilirsiniz. Bir pamuk yardımıyla saç diplerinize 2-3 yemek kaşığı kadar zeytin yağını masaj yaparak sürün 10 dakika masaj yaptıktan sonra saçınızı toplayın 30-45 dakika bekletin 1 saatte bekletebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey durularken başınıza hiç su dökmeyin. Duşa girdiğinizde bir kap veya tasın içine bir miktar su ve şampuan koyup karıştırın. Daha sonrasında kuru ve zeytinyağlı saçınıza dökün fazla köpürmeyecek ama zeytinyağını kafanızda bırakmayacaktır.

2-

Bu ise bazılarınıza tuhaf gelicek yada sevmeyeceği birşey ama emin olunki işe yarıyor.
Saçınızı yağlandırın. Evet yağlandırın. 1-2 hafta yıkamayın demiyorum ama 2 günde bir duş alan biriyseniz 5 gün yıkanmayın.
Yada sadece vücudunuzu yıkayın. Bu işlemide 2haftada bir yaparsanız yakın zamanda anlıyacaksınız nasıl uzadığını.

3-

Argan yağı..
Bunda tarif veremiycem ama saçınızı besleyecek ve bu yapacağınız işlemlerde yardımcı olacaktır. Yine zeytinyağındaki gibi pamukla kafa derinize sürün sonrasında duşa girdiğinizde bir kap veya tasın içine bir miktar su ve şampuan koyup karıştırın. Kuru ve argan yağlı saçınıza dökün. Yanı sıra 40 etkili yağ dediğimiz yağlardanda alıp kullanabilirsiniz.

Son olarak benden size bir ipucu bu vereceğim serum sayesinde saçlarınızdaki kırıklar, yıpranmışlıklar ve sert bir görüntü yavaş yavaş kayıp olacaktır..
( MORFOSE KERATİN SERUM )
Fiyatı 20-25 arası ve kullanmanızı tavsiye ederim.
beautybooop saç serumu inceleme

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz