PAYLAŞ
Akne tedavisinde etkili 7 ürünAkne ve sivilceli cilt problemi, günümüzde belirli bir yaş grubunun problemi olmaktan çıktı ve birçok cilt tipinde görünür hale geldi. Özellikle karma ve yağlı ciltlerin yaşadığı bu problemin önüne geçmek için günlük cilt bakım rutininize akne karşıtı ürünler eklemelisiniz. Temizleyici jeller, solüsyonlar ve serumlar yardımıyla akne tedavisi sürecini hızlandırabilirsiniz.

İnce bir katman halinde uygulandığında sivilcenin şişliğini ve kızarıklığı gözle görülür derecede azaltan bu ürün, jel yapısı sayesinde ciltte yağlı bir görünüm bırakmadan emiliyor. Doğrudan sivilcenin üzerine uygulanabileceği gibi gerektiğinde makyaj altına baz olarak da kullanılabilir.

.

Akneli ve lekeli ciltlerin gönül rahatlılığıyla kullanabileceği bu ürün, organik yapısıyla cildi tahriş etmeden kusurlu görünümü azaltıyor ve pürüzsüz bir cilt vaat ediyor. 4 hafta düzenli kullanımda daha pürüzsüz, sağlıklı ve temiz bir cilt sunan solüsyonu cildinizi temizledikten sonra kullanabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan salisilik asit ve çinko kompleksi sayesinde küçük boyuttaki sivilcelerinizi gidermede etkili olan bu temizleme jeli normal ve karma cilt tipinde kullanıma uygun olmasıyla ön plana çıkıyor. Düzenli kullanımda ciltteki kusurları azalttığını gözlemlenmiş olan ürünü sabah ve akşam cildinizi temizlerken kullanabilirsiniz.

Günlük cilt temizliğinizden sonra uygulayabileceğiniz jel yapısındaki bu ürün, 4 haftalık kullanım sonucunda cildi daha temiz ve sağlıklı göstermeyi hedefliyor. İnce bir tabaka halinde uygulandığında hızlı kuruyup cildin yağlanmasını engelliyor. Formülündeki MicroClear teknolojisi sayesinde sivilcenin büyüklüğünü ve kızarıklığını azaltıyor.

Salisilik asit ve aloe vera özü içeren bu tonik, akne kızarıklıklarını hafifletiyor ve gözenekleri arındırarak cilde mat bir görünüm kazandırıyor. Her gün düzenli olarak yüz temizliğinizin ardından T bölgesine uyguladığınızda cilt dokunuzun pürüzsüzleştiğini göreceksiniz.

Yetişkinler için hedef odaklı sivilce bakımı sağlayan bu ürünü günde bir kez temizlenmiş cildinize ince bir tabaka halinde uyguladığınızda cilt problemlerinin görünümünü azaltır. Sülfür ve B3 vitamini içeren yapısıyla sivilce ve sivilce izlerinin önüne geçer ve hızlı emilen formülüyle cilt üzerinde yağlı bir görünüm bırakmaz.

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler tipleri için bozuklukları kapatmada etkili olan bu ürün akne lekelerine karşı savaşır ve ilk kullanımdan itibaren etki gösterir. Jel-krem dokuda olması hızlı emilim sağlarken ciltte yağlılık hissi bırakmadan matlaştırır. Ayrıca, içeriğinde bulunan seramid maddesi, ciltte kırmızı ve kahverengi akne lekelerinin oluşmasını engeller.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz