PAYLAŞ

Kırmızı dudaklar: Yılbaşı gecesi makyaj rehberi

Yılbaşı alışverişin tamamlandı, yılbaşı gecesi ne yapacağını biliyorsun, sıra ise o geceki güzellik stiline karar vermekte! Tonu ne olursa olsun, her kadının o gece çantasında bir kırmızı ruj bulundurması gerektiğine eminiz. Koyu kırmızı bir ruj o gecenin olmazsa olmazı. İşte kırmızı rujunla tamamlayabileceğin iki güzellik stili!

Kulis güzelliği: Kırmızı dudaklar, kusursuz ten

Ev partileri için ideal olan, kusursuz ten makyajıyla abartıdan kaçınarak sofistike bir güzellik stiline bürüneceksin. Aynı görünümü evde yakalamak için, makyajın öncesi nemlendirici ve primer kullandığından emin ol. Böylece saniyeler içinde parlak ve pürüzsüz bir ten görünümüne kavuşacaksın. Ardından hafif kapama sağlayan bir fondötenle cilt tonunu eşitle. Allık yardımı ile elmacık kemiklerini ön plana çıkar. Son olarak aydınlatıcı yardımı ile makyajını aydınlat. İki kat siyah maskaranı uygula. Kırmızı rujunla partiye hazırsın!

Gece şehre indi: Kırmızı dudaklar, iddialı bakışlar

Eğer yılbaşı partisini şehrin merkezinde kutlamayı planlıyorsan, kırmızı ruj, yoğun ve grafik bir göz makyajı ideal. Fondöteninle ten rengini eşitle. Siyah jel eyelinerınla üst kirpik çizgini çerçevele, dış köşelere yaklaşınca ise çizgiyi biraz kalınlaştır. Jel eyelinerı göz kapaklarının üzerine uygulayarak daha iri görünen gözler elde et. Üç kat siyah maskara ile stilini tamamla. Arada bir rujunu rötuşlamayı da unutma.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz