PAYLAŞ
Farklı kombin arayışından ziyade biraz da aksesuara odaklanmanın aslında ne denli bir değişim olduğunu biliyor musunuz?

Bir Fular ile 12 Ayrı Kombin Önerisi

Farklı kombin arayışından ziyade biraz da aksesuara odaklanmanın aslında ne denli bir değişim olduğunu biliyor musunuz? Basit bir kolyenin basic bir tişörtü nasıl değiştirdiğini mutlaka görmüşsünüzdür. Kocaman küpelerin tüm görüntüyü baştan aşağıya kadar değiştirdiği gerçeğini de. Takıp takıştırmak ve ne giysem sorusuna ne taksam eklemek her gün biraz daha kafa karıştırıcı da olabilir. İşte bu durumda bir fulara bağlanmayı ve yine stilinizi özgün hale getirmeyi başarabilirsiniz. Hem de bir fular 12 ayrı yorumla:

1- Klasik olmaktan ödün vermiyorsan boynunu feda et

Tek düze renk bir başka değişle monokrom kombinlerin  üzerinde renkli fularlar deneyebilirsin. Farklı bir rengin kombin üzerindeki canlı enerjisi seni şaşırtabilir.

Fular Bağlama Çeşitleri

2- Kemer yerine fular dene

Monoton bir yaşam biçimden sıkıldıysan ve üzerine giydiğin kıyafetler bile seni basıyorsa, mutlaka yenilikçi düşünmeye çalış. Mesela sürekli boynuna taktığın fuları bu sefer de beline bağla.

Fular Bağlama Çeşitleri

3- Bilekte fular kullan

Bileklik yerine neden fular kullanılmasın ki?

Fular Bağlama Çeşitleri

4- Çantanı renklendir

Kombinlerde hareketli ve canlı görünümü aksesuarlarında toplamak istiyor olabilirsin. Bunun için renk cümbüşünde cömert olmalısın. Zaten renkli bir çanta modeline renkli fularlar bağlamayı deneyebilirsin. Evet, abartmalısın!

Fular Bağlama Çeşitleri

5- Kolye fular bağlama tekniğine ne dersin?

Bileklik oluyor da neden kolye olmayacak ki?

Fular Bağlama Çeşitleri

6- Ayak bileklerine dola

Sade ve minimal kombinler için biraz ayrıştırıcı bir iki dokunuşa kim hayır diyebilir ki? Fular modelini stilinde bir yere oturtamayan ve sonucunda ayağına dolayı aklından geçirenler bir adım öne çıkabilir mi?

Fular Bağlama Çeşitleri

7- Saç tokasını fularla destekle

Her zamanki gibi saçlarını toplayabilirsin. Ama bu sefer biraz daha renkli ve değişik olması için fular modellerini tercih edebilirsin.

Fular Bağlama Çeşitleri

8- Boğazını sıkı sıkı sar

Malum hava artık soğuk. Yün atkılar yerine renkli fular modelleri hem soğuk havaya bir nebzede olsun dur diyor, hem kombinleri şenlendiriyor.

Fular Bağlama Çeşitleri

9- Şapkanı farklılaştır

Kafana bir şey takma! Şapka ve fulardan başka…

Fular Bağlama Çeşitleri

10- Gömlek kombinlerini fularla renklendir

İşte tek renk kombinin bir başka boyutu da yine gömlek modelleri ile oluşuyor. Klasik stilinden bir adım öne doğru geçmek için o fular o boyna sarılmalı. Sıcak soğuk hava hiç fark etmez, yeter ki fular olsun renkli veya desenli…

Fular Bağlama Çeşitleri

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz